VÁŠ KONTAKT

Ondřej Sedlák
Mobil: +420 777 140 700
E-mail: poptavky.kovo@rosma.cz

 

Počátek naší divize kovovýroby sahá do roku 2003, kdy jsme odkoupili menší kovovýrobu, která se potýkala s finančními problémy. V počátcích jsme disponovali třemi CNC stroji, dvěma konvenčními soustruhy a frézou. Strategickým plánováním a investicemi jsme postupně rozšířili naše možnosti o zámečnické práce, svařování, broušení a v neposlední řádě koncem roku 2011 i dvěma CNC pálícími lasery.

I nadále se zabýváme aplikací nejmodernějších výrobních a technologických postupů v kovoobrábění a vývojem a zaváděním nových výrobních technologií. Výsledky naší práce se snažíme zlepšovat i zvyšováním produktivity výroby.

Výroba naší firmy je zaměřena na sériovou i kusovou výrobu, lehké i abnormálně složité dílce.

Náš strategický nákup materiálu disponuje širokým spektrem výrobců a dodavatelů materiálů jak z ČR, tak i ze zahraničí. Tito dodavatelé nám nabízí velmi zajímavé ceny, termín doručení i kvalitu.

Kvalita výroby

Dílce obrábíme s vysokou kvalitou, přesností a technologickou náročností. K tomu nám slouží kvalitní tým technologů a praxe našich pracovníků.

Velký důraz klademe také na profesialitu našich pracovníků, kteří jsou pravidelně vzděláváni a školeni. Pravidelně také investujeme do nejkvalitnější měřící techniky.

V oblasti řezných nástrojů spolupracujeme s předními světovými výrobci. Trvalou péči věnujeme zabezpečení a udržení vysokého standardu kvality výroby.

Nabídka kovovýroby a zámečnických prací

CNC, NC soustružení

Frézovací centra CNC

Broušení a leštění výrobků

Pálení laserem včetně ohnutí

Pálení autogenem

Soustružnické práce na konvenčních soustruzích

Soustružnické práce na vačkových automatech do průměru 40 mm

Konvenční frézování

Obrážení, vysekávání, stříhání

Ohýbání a broušení trubek

Všechny druhy zámečnických prací, svařování

Kompletace výrobků a případné exportní balení

Kartáčování dílů, designové výrobky z nerezi, chromu, niklu